NAPÍŠ HOCIČO A STLAČ "ENTER"

Možnosti reklamy

Zviditeľnite svoju značku či agentúru na MARKETER!S.sk

MARKETER!S je informačný webový portál založený na agregačnom princípe „curated content“, ktorého cieľom nie je vytvárať vlastný obsah, ale prostredníctvom profesionálnych „kurátorov“ každodenne prinášať to najpodstatnejšie zo sveta digitálneho marketingu a reklamy - na báze informácií zo sociálnych sietí ako Facebook, Twitter či LinkedIn.

MARKETER!S tak prináša na Slovensko nový a progresívny nový spôsob podávania informácií o digitálnom marketingu a reklame: denne vyberá, triedi a hodnotí tie najzaujímavejšie informácie z branže - bez skreslenia a včas. MARKETER!S týmto spôsobom efektívne prepája priamych tvorcov relevantného obsahu s čitateľmi.

navstevnost marketeris

Kurátori portálu MARKETERIS uverejňujú a zdieľajú na Facebooku 5-6 príspevkov denne.

 

Kto je cieľová skupina?

Sú to predovšetkým digitálni marketéri, marketingoví manažéri TOP značiek a ďalší profesionáli z digitálnych, mediálnych, PR agentúr i médií, startupisti, trendsetteri, blogeri, early adopters a tech savvys či ďalší fanúšikovia digitálneho a online marketingu.

Ak ste aktívni v tejto branži a potrebujete byť s ňou v kontakte, portál MARKETER!S vás s ňou prepojí. Komunikujte efektívne s touto cieľovou skupinou aj vy.

Vyberte si z viacerých spôsobov komunikácie alebo ich kombinácie, ktoré vám najviac sadnú a skontaktujte nás.

Komunikujte svoje značky, produkty a služby a budujte ich vizibilitu prostredníctvom 4 hlavných komunikačných kanálov portálu

• Oslovte perspektívnu, dynamickú a nastupujúcu generáciu profesionálov z marketingu a komunikácie na Slovensku

• Prepojte sa s DNA tejto generácie profesionálov, ako sú inovácie, trendy, social media, nové technológie, digitálne stratégie, mobile, online video&music...

 

AKO NA TO? 

1. Staňte sa partnerom portálu MARKETERIS.sk

Partnerstvo portálu je imidžovo - výkonnostný formát a predstavuje exkluzívne dlhodobé spojenie s portálom MARKETER!S a marketingovou branžou na Slovensku. A to najmä vďaka Produktovým odkazom aj Preklikom na aktuálne obsahové témy Partnera.

Čo je obsahom Partnerstva portálu?Umiestnenie loga Partnera s preklikom a jeho Produktového odkazu v banneri pod prvým článkom na domovskej strane portálu na pravej strane,

umiestnenie loga Partnera s preklikom a jeho Produktového odkazu v banneri v každom otvorenom článku portálu, a to pod autorským zdrojom na pravej strane,

a zároveň aj umiestnenie Produktového odkazu (4.) s preklikom Partnera nad každým článkom v lište, čím je zabezpečená vizibilita v rámci každého otvoreného článku.

V banneri môžu byť maximálne 3 partneri, ponuka Partnerstva je teda limitovaná. Produktový odkaz môže obsahovať do 30 znakov (vrátane medzier).

Koľko to stojí?

Partnerstvo sa uzatvára na minimálne 3 mesiace:

• Partnerstvo na 3 mesiace: 1.000 €

• Partnerstvo na 6 mesiacov: 1.500 €

• Partnerstvo na 12 mesiacov: 2.500 €  

  

2. TOPUJTE váš odborný článok či blog na portáli MARKETERIS.sk

Napísali ste kvalitný odborný článok, ktorý ste zverejnili na vašom blogu či stránke, a o ktorom sa domnievate, že by si ho mala prečítať marketingová a komunikačná branža? Zabezpečte si, aby váš článok či blog, ktorý vybrali a zverejnili kurátori portálu, ostal na prvej či druhej pozícii na hlavnej stránke portálu po dobu, ktorú si určíte. Jednoducho ho TOPUJTE.

Čo je TOPOVANIE článku?

TOPOVANIE článku či blogu je zabezpečenie jeho pozicioningu na hlavnej domovskej stránke portálu, a to buď na prvej alebo druhej pozícii.

Ide o imidžový formát, ktorý sa nedá dopredu objednať ani naplánovať. Podmienkou TOPOVANIA je, aby váš článok bol vybratý na publikovanie našimi kurátormi ako relevantný a zaujímavý pre cieľovú skupinu portálu.

V prípade, že váš článok alebo blog bol vybratý kurátormi a následne zverejnený na portáli MARKETER!S, máte možnosť si objednať jeho TOPOVANIE na prvej alebo druhej pozícii na hlavnej stránke portálu na 24 hodín. (Stačí len kliknúť pri vašom otvorenom článku na odkaz ohľadne topovania článku.) Znamená to, že pozícia vášho článku sa za ten čas nezmení, ostatné články sa budú postupne objavovať a meniť vždy až pod topovaným článkom.

Takto zvýraznený a pozicionovaný článok bude označený ako TOP, ale nie ako inzercia, nakoľko ide stále o redakčný obsah. Zaradením na prvú alebo druhú pozíciu na hlavnej stránke MARKETERS!S sa článok v topovanom dni dostáva na rovnakú pozíciu aj dennom newsletteri.

Topovaný článok sa automaticky radí medzi "TOP" sponzorované príspevky na Facebooku portálu MARKETER!S, kde bude aktívne promovaný po dobu 3 dní.

Koľko to stojí?

TOPOVANIE sa bežne realizuje na 24 hodín. V prípade dlhšej doby je možná individulálna dohoda:

• TOP1 pozícia/24 hodín: 100 €

• TOP2 pozícia/24 hodín: 50 €

 

3. Komunikujte prostredníctvom sponzorovaného obsahu (SPONSORED)

Doručte vaše posolstvo do cieľovej skupiny prostredníctvom sponzorovaného obsahu alebo článku. Portál MARKETER!S.sk vás podporí.

Čo je doručovanie sponzorovaného obsahu?

Sponzorovaný obsah alebo článok si na rozdiel od TOPOVANÉHO obsahu vytvára a dodáva klient sám, a to v podobe bežných príspevkov na portáli MARKETER!S. Takýto článok vyzerá rovnako ako ostatné príspevky, je ale označený ako SPONSORED a dostáva sa do bežného poradia podľa času, keď bol vypublikovaný.

Na Facebooku portálu MARKETER!S je sponzorovaný obsah podporovaný vo vlastnom komerčnom režime 3 dni a rovnako sa podľa poradia dostáva do denného newslettra portálu v daný deň.

Koľko to stojí?

Sponzorovaný obsah: sa realizuje na 24 hodín:

• 1 článok: 150 €

• 2 články: 250 €

 

5. A je tu priestor aj pre klasickú bannerovú reklamu

Reklamný banner je umiestňovaný v newsletteri portálu MARKETER!S na dennej/týždennej báze. Banner je umiestňovaný hneď za prvým článkom v newsletteri.

Banner Leaderboard je formát 728x90 pix a môže byť vo forme statického obrázku alebo gif do 150 kB.

Koľko to stojí?

Bannerová reklama v dennom newsletteri:

• 1x zverejnenie: 100 €

• 3x zverejnenie: 200 €

• 5x zverejnenie: 300 €

 

 

KONTAKT

Eliška Hapák Borovská

Advertising & Partnership Manager

+421 948 004 884

email: eliska(zavinac)themarketers.biz

NEWSLETTER

Zadaním svojej emailovej adresy súhlasím s jej spracovaním na marketingové účely, ktorými sú: kontaktovanie newsletterom alebo osobným emailom za účelom informovania o novinkách.