NAPÍŠ HOCIČO A STLAČ "ENTER"

O projekte

1. Čo je MARKETER!S? [marketeris]

MARKETER!S je nová informačná platforma založená na agregačnom princípe „curated content“, ktorej cieľom nie je vytvárať vlastný obsah, ale prostredníctvom profesionálnych „kurátorov“ každodenne prinášať to najpodstatnejšie zo sveta digitálneho marketingu a reklamy - na báze informácií zo sociálnych sietí ako Facebook, Twitter či Instagram.

Skupina editorov – kurátorov za vás priebežne 24/7 sleduje na sociálnych sieťach stovky zdrojov najvýznamnejších osobností, agentúr či médií v tejto oblasti - na Slovensku i v zahraničí. Z nich následne vyberá to najlepšie, čo sa oplatí prečítať. Platia tu 2 základné princípy: „to dôležité sledujeme za vás“ a „šetríme váš čas

MARKETER!S tak prináša na Slovensko úplne nový spôsob podávania informácií o digitálnom marketingu a reklame: denne vyberá, triedi a hodnotí tie najzaujímavejšie informácie z branže - bez skreslenia a včas. MARKETER!S týmto spôsobom efektívne prepája priamych tvorcov relevantného obsahu s čitateľmi.

2. Ako pracuje MARKETER!S?

MARKETER!S prostredníctvom svojich kurátorov sleduje a monitoruje najvýznamnejších zdrojov na sociálnych sieťach v oblasti digitálneho marketingu a reklamy, doma i vo svete.
Každý deň to najlepšie a všetko na jednom mieste. Na MARKETER!S

Ako to funguje?

  1. Kurátor vyberie post zo sociálnej siete s prepojením na článok s relevantným a zaujímavým obsahom a otitulkuje ho (1).
  2. Kurátor v krátkom perexe vysvetlí, prečo tento článok vybral a prečo si ho má čitateľ prečítať (2). Následne „pripne“ vybraný post s možnosťou prekliku na príslušný článok (3)
  3. Stránka s článkom obsahuje príslušné tagy(4), možnosť komentovania (5) a zdroj obsahu (6).
Screenshot

3. Kto tvorí MARKETER!S?

Informačná platforma MARKETER!S je súčasťou trendsetterských konferencií a eventov so zameraním na digitálny marketing pod značkami RULEZZ.SK a Digital PIE, ktoré prevádzkuje a spoluorganizuje združenie TheMarketers.biz (MARKETERS, s.r.o)

NEWSLETTER

Zadaním svojej emailovej adresy súhlasím s jej spracovaním na marketingové účely, ktorými sú: kontaktovanie newsletterom alebo osobným emailom za účelom informovania o novinkách.